Realizowane projekty

Rozbudowa i przebudowa budynku szkoły na siedzibę PSM I i II stopnia im. L.Różyckiego w Kielcach

Opis

Inwestycja polega na budowie nowej siedziby PSM im. L. Różyckiego w Kielcach. Przebudowa irozbudowa istniejącego budynku po byłej szkole podstawowej doprowadzi do powstania Zespołu Szkół Muzycznych (ZSM) z przedmiotami ogólnokształcącymi. Realizacja projektu doprowadzi do powstania nowego kompleksu połączonych ze sobą obiektów zsalą koncertową, salą audytoryjną, biblioteką i czytelnią, zespołem pracowni do ćwiczeń indywidualnych, pracowniami językowymi, pracownią do nauki informatyki, pracownią do cichego słuchania muzyki oraz do tworzenia muzyki z wykorzystaniem technik komputerowych. Projekt przewiduje budowę dwóch sal do prezentacji muzyki: Sali Koncertowej z pełnowymiarową sceną, oraz Sali Kameralnej dla organizacji prób i prezentacji zespołów i solistów.

Beneficjent

Państwowa Szkoła Muzyczna I i II stopnia im. L. Różyckiego w Kielcach,

Lata realizacji

2009-2012

Kwota całkowita

21 896 373,39 zł

wróć »
Strona internetowa finansowana przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz budżetu państwa w ramach pomocy technicznej Programu Operacyjnego "Infrastruktura i Środowisko"
Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego - Departament Funduszy Europejskich, ul. Krakowskie Przedmieście 15/17, 00-071 Warszawa
odsłony:1826308, wizyty:1312968