Aktualności

Dni Otwarte Funduszy Europejskich

21-04-2015

 

Wzorem ubiegłego roku, w dniach od 7 do 10 maja, odbędą się Dni Otwarte Funduszy Europejskich, podczas których beneficjenci „otworzą" swoje projekty dla mieszkańców regionu. W akcji weźmie udział 21 beneficjentów XI Priorytetu „Kultura i dziedzictwo kulturowe".

W ramach Dni Otwartych będzie można zajrzeć w zakamarki niedostępne na co dzień np. kulisy teatru czy zaplecze sceny filharmonii. Instytucje  przygotowują koncerty, warsztaty plastyczne i muzyczne, projekcje filmowe. W tych dniach będzie można zobaczyć również ciekawe wystawy stałe (m.in. w Europejskim Centrum Solidarności, Muzeum im. Fryderyka Chopina).

Pełna oferta kulturalna, przygotowana przez beneficjenci XI priorytetu znajduje się na stronie akcji: www.dniotwarte.eu. Poprzez wyszukiwarkę atrakcji można znaleźć interesujące wydarzenia w regionie oraz sprawdzić informacje o ewentualnej potrzebie wcześniejszych zapisów. Serdecznie zapraszamy wszystkich do skorzystania z bogatej oferty Dni Otwartych Funduszy Europejskich, a w szczególności do odwiedzenia beneficjentów XI priorytetu PO IiŚ „Kultura i dziedzictwo kulturowe".

Serdecznie zapraszamy!

 

 

 

 

wróć »
Strona internetowa finansowana przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz budżetu państwa w ramach pomocy technicznej Programu Operacyjnego "Infrastruktura i Środowisko"
Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego - Departament Funduszy Europejskich, ul. Krakowskie Przedmieście 15/17, 00-071 Warszawa
odsłony:1705438, wizyty:1197298