Aktualności

NieKongres Animatorów Kultury

07-02-2014

W dniach 26–28 marca 2014 roku w Warszawie odbędzie się pierwsze ogólnopolskie spotkanie animatorów kultury zorganizowane we współpracy Narodowego Centrum Kultury i Forum Kraków pod patronatem honorowym Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

NieKongres Animatorów Kultury ma na celu wymianę wiedzy i doświadczeń między uczestnikami, jak również zainicjowanie dyskusji o kierunkach rozwoju animacji kulturalnej i zawodu animatora. Wydarzenie ma przyczynić się do konsolidacji środowiska animatorów, wzajemnego inspirowania i korzystania ze zdobytej wiedzy. 

Wszystkich zainteresowanych uczestnictwem zapraszamy do wypełnienia i przesłania do 14 lutego 2014 r. ankiety zgłoszeniowej, która jest dostępna pod poniższym linkiem http://niekongres.syskonf.pl/

 

wróć »
Strona internetowa finansowana przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz budżetu państwa w ramach pomocy technicznej Programu Operacyjnego "Infrastruktura i Środowisko"
Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego - Departament Funduszy Europejskich, ul. Krakowskie Przedmieście 15/17, 00-071 Warszawa
odsłony:2012958, wizyty:1492476